img
img
img

Türkiye`nin en geniş program arşivine sahip olan AKINSOFT YAZILIM`IN ARDAHANDA Kİ YETKİLİ ÇÖZÜM ORTAĞI SERTİFİKASINA sahip olan firmamız, ticari ve sektörel programlarıyla yaklaşık 100 sektöre hitap ediyor.

Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan firmamız, programlama, kalite kontrol ve Ar-Ge departmanlarının üstün performansı ve desteği ile hizmet kalitemizi maximum seviyeye taşımak için çalışmaktayız. Bu yazılımları tüm müşterilerimizin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, eğitim desteklerimizle memnuniyeti hat safada tutmak için çabalamaktayız. Bölgemizde gelişen teknolojiyle birlikte yazılım programlama alanın da elimizden gelen gayreti gösterip, bu alanda en iyi hizmet ve desteği sunmayı kendimize görev edindik.

Wolvox

Günümüze üretici-satıcı firmaların ilk hedeflerinin müşteri memnuniyetini sağlamak ve işletme verimliliği dolayısı ile karlılığını arttırmak olduğunu görmekteyiz. Müşteri isteklerine doğru ve hızlı yanıtlar vermek, doğru zamanda doğru kararlar almak başarılı yönetimin yegane unsurları haline gelmiştir. Kurumsallaşmış ya da kurumsallaşmaya adım atmış firmalar ERP yazılımları kullanarak hedeflerine ulaşmada en büyük adımı atmışlardır. İşletmelerde işgücü, hammadde ve maliyet unsurlarının; optimum yarar sağlayacak şekilde planlanmasını ve departmanlar arası bilgi alışverişini sağlayan WOLVOX ERP E-Business; esneklik, çok kullanıcılı kullanım ve modüler yapıda olması özellikleri sayesinde çok çeşitli sektörlerin sorunlarına cevap verebilmektedir.Başarılı yönetimin önem arzettiği ve WOLVOX ERP Bussiness'ın çözüm bulduğu başlıca sektörler şöyledir:

* Altın / Döviz 
* Ambalaj / Kağıt Ürünleri
* Ayakkabı
* Bakım Onarım / Servis
* Beton / Beton Elemanları
* Bilişim / Teknoloji
* Döküm
* Eğitim / Danışmanlık
* Elektrik / Elektronik
* Emlak / Gayrimenkul
* Enerji / Isıtma-Soğutma
* Ev / Bahçe Eşyaları
* Gıda 
* Oto Yedek Parça
* Giyim / Tekstil / Deri
* İletişim / Telekomünikasyon
* İnşaat Firmaları
* Kamu Kurumları
* Kimya Sanayi
* Kırtasiye / Kitabevi
* Kozmetik / Bakım
* Lojistik / Taşımacılık
* Makina ve Ekipmanları
* Mali Müşavirler
* Matbaa / Yayıncılık
* Medya / Basın / Reklam
* Metal / Maden Sanayi
* Mobilya / Ahşap
* Otomotiv Firmaları
* Pazarlama Şirketleri
* Petrol / Plastik
* Restaurant/Cafe/Bar
* Sağlık / Medikal
* Sigorta Hizmetleri
* Su Ürünleri
* Tarım / Hayvancılık
* Tarım Makinaları
* Temizlik / Güvenlik Hizmetleri
* Turizm / Otel
* Yapı / Dekorasyon